Tel: +380 (50) 523 67 93 | Mail: gazetachop@gmail.comЗакарпатці їдуть в Будапешт прямим рейсом

Засновник автобусної компанії Сергій Калістратов та співзасновник Олександр Юношев розповіли редакції новин «Карпатський об’єктив» про нововведення, а також проінформували про графік поїздок та надзвичайно гнучку сітку тарифів.

«В першу чергу ми звернули увагу на жителів Закарпатської області. Це саме ті жителі, які найчастіше користуватимуться автобусним рейсом. Графік відправки також складений так, щоб було зручно й тим, хто прибув потягом з Києва.

Експрес рейс з Чопа до столиці Угорщини Будапешта їздитиме чотири рази на тиждень: в понеділок, середу, п’ятницю та неділю. В перспективі – рейс вихідного дня. Після місячного моніторингу можливе введення щоденних рейсів». – анонсував Олександр Юношев.

Автобус відправлятиметься з Привокзальної площі м. Чоп ( вхід в Приміський ж/д вокзал).

Відповідно, в Будапешті автобус відправлятиметься з автовокзалу Неплігет (Népliget).

Час відправлення з м. Чоп о 6.30 та прибуття в Будапешт 10.35 київського часу.

Зворотнє відправлення з Будапешту об 11.45, прибуття в Чоп о 17.50. (для м. Будапешт вказаний європейський час).

Вартість білету в Будапешт – ( без урахування знижок, в євро валюті) 17 € ; в обидва напрямки (Чоп – Будапешт – Чоп) коштуватиме для дорослого пасажира 31€. Знижки діятимуть для дітей віком до 12 років: 10 € – в одному, 20 € – в обидва напрямки.

Рейс передбачає перевезення студентів – закарпатців, які навчаються та навчатимуться в Угорщині. Студенти до 29 років включно користуватимуться 40 % знижкою. Для них вартість квитка 15 та 20 € відповідно.

Також приємно відмітити про знижки на квитки для пенсіонерів (від 60 років та старших). Для цієї категорії пасажирів квиток коштуватиме 15 € в Будапешт та 28 обидва напрямки – в обидва напрямки. Це 10 % знижки від вартості квітка.

Пропонується гнучка система знижок для групових турів, які бажають скористатися саме цим рейсом.

Подорожуйте з нами!