Tel: +380 (50) 523 67 93 | Mail: gazetachop@gmail.comВ очікуванні футбольного сезону 2015 року

Напередодні першості обласного чемпіонату Закарпатської області наш кореспондент В.Чайка зустрівся із президентом чопскої футбольної команди «Локомотив» Афтанас Ярославом Дмитровичем і попросив відповісти на декілька запитань які сьогодні інтересують жителів нашого міста.

- Ярослав Дмитрович, чи буде в цьому році ФК „Локомотив” Чоп принімати участь в першості і в які лізі?

- Так, команда сьогодні веде підготовчий період двічі на тиждень проходить треніровка це вівторок і четвер, принімала участь в кубку Закарпатської області в 1/32 ми виграли в команди Худлєво на жаль в 1/8 ми програли чемпіону зимової першості ФК „Дийдо” , провели декілька товариських матчів це із футбольними клубами В.Бегань, Середнє, Берегово і т.д. Команда налаштована принімати участь в першій лізі /Західна зона/ першості Закарпатської області.

- Ярослав Дмитрович , за звичай перед новим сезоном в командах ідуть зміни, появляються нові іграки що робиться в цьому напрямку в ФК „Локомотив”?

- Скажу відверто - основа команди залишилась. Нових людей не так вже й багато, тому що ставка ставиться на місцевих футболістів, я дуже радий що підростає прекрасна молодь, яка сьогодні поповнює ряди основної команди. Це Павлиш Анатолій, Токар Вітя, додав в ігрі Добровольський Женя, Павлиш Іван. Тут можна перераховувати майже всіх хлопців, які грали за Локомотив і тих, які сьогодні повернулися із сільських команд.

- Ярослав Дмитрович, ми сьогодні бачимо і зміни на тренерському посту, чому і по які причині пішли зміни?

- Так є зміни, но вони часто житейські. Я би хотів через Вашу газету подякувати Решко Петру за минулий сезон, тому що мені із ним прийшлось створювати команду із нуля. Сказати відверто, в Чопі футбольної команди не було і Петро Володимирович зумів її створити при наші допомозі. По сімейним обставинам він попросив взяти перерив на 2015 рік. В його сімї поповнення - народився син із чим його і поздоровляємо! Зараз команду тренерує Шанта І.Ф.. Це досить знана людина в футбольних колах нашого краю. В минулому році він був тренером ФК «Худлєво», яке грало на першість області, та ФК «Вовкове», що грало на першість Ужгорода. До речі, ФК «Вовкове» у 2014 році стало чемпіоном міста Ужгород.

- Ярослав Дмитрович, зараз наразі дуже важкий час в країні, напевне і важко утримувати в фінансовому плані команду?

- Тут ви праві, в цьому році набагато важче в зв’язку із економічною ситуацією, яка склалася в нашому краї та в Україні в цілому. За минулий рік я би хотів сказати велике спасибі жителям м. Чоп п. Суліма В., Самардак В., Яворів О., Берцик О., керівництву Ужгородської дирекції залізничних перевезень да локомотивного депо Мукачево без яких ми не змогли би провести чемпіонат на такому рівні.
На сьогоднішній день ми звертаємось до меценатів, підприємців , жителів міста, влади міста давайте спільно підтримаємо нашу команду і будемо спільно робити свято футболу для мешканців міста Чоп.

- А які завдання Ви ставите перед командою напередодні футбольного сезону - 2015 року?

- Завдання стоїть одне бути в призерах і завоювати один із комплектів медалей.

- Ярослав Дмитрович, і останнє запитання: ми з вами ведемо розмову напередодні Великодних свят. Щоб ви хотіли побажати футболістам «Локомотива» та вболівальникам – мешканцям нашого міста?

- В першу чергу хочеться побажати всім нам здоровя, миру, злагоди і благополуччя, а футболістам перемог і божого благословення. Із святом, Христос воскрес!