Tel: +380 (50) 523 67 93 | Mail: gazetachop@gmail.comБлагодійний концерт на підтримку української армії.(Фото)

29 листопада 2014 року в міському будинку культури Чопа відбулась справді визначна подія – благодійний концерт міських аматорських колективів та виконавців на підтримку української армії.

Багато говориться про допомогу, лунають всілякі лозунги та вільно-примусові заходи, а справжніх, щирих подій не так і багато. Ось і в суботу, завдяки ентузіастам міського мистецького життя, без пафосного офіціозу та нудних доповідей, городяни змогли долучитись до благодійної підтримки українських військових, що виконують свій професійний обов’язок в зоні АТО. Крім того, що зібрані на концерті кошти справді підуть на забезпечення та підтримку чопських жителів, яких доля закинула на буремний схід України, городяни змогли черговий раз насолодитись завзятістю та красою юних танцюристів «Арабеску» та «Наргізу», переконатись в професійній майстерності вчителів та розвитку талантів Чопської музичної школи. Самодіяльні міські колективи теж порадували відвідувачів концерту багатогранністю та майстерністю виконуваних творів. Але справжньою прикрасою та родзинкою концерту стали виступи прикордонників з авторськими піснями.

Благодійність завжди прекрасна, а якщо додається справжній патріотизм без жодного політичного забарвлення, то захід стає справді щирим та народним. Щира подяка організаторам. Слава Україні!

Локацію «Фото патриота» провів Михайло Явін