Tel: +380 (50) 523 67 93 | Mail: gazetachop@gmail.comВолейболісти Чопа визначили переможців

Традиційно, наприкінці лютого, відбулись змагання на першість міста Чоп з волейболу.

У неділю 26 лютого 2017 року, в приміщенні спортивного залу ЗОШ №1, любителі волейболу розіграли кубок міста Чоп. Цього року в змаганнях прийняли участь п’ять колективів фізкультури. У впертій боротьбі, завдяки досвіду та наполегливим тренуванням, перемогу здобула дружня команда «Чопської газети». Таким чином, перехідний кубок міста Чоп з волейболу ще на один рік залишається в цього наполегливого колективу. Вітаємо переможців з впевненою перемогою та бажаємо їй успіхів у наступних змаганнях. Слід зазначити, що команда «Чопської газети» вже традиційно стає переможцем подібних змагань, що надає суперникам мотивації для подальшого зростання спортивної майстерності.

Другими в змаганнях виявились волейболісти Великої Доброні, які традиційно приймають участь в першості Чопа, а третіми призерами команда Локомотивного депо Чоп, які не забувають славні традиції своїх попередників – багаторічних переможців першості міста.

Крім спортивної боротьби, учасники змагань мали змогу обсудити спортивні перспективи волейболу в місті та просто цікаво поспілкуватись.